Czyszczenie i zabezpieczanie PCV i linoleum

(Vinyl floor cleaning)

mycie-pcv-foto

Istnieją powody, dla których wykładziny PCV lub linoleum są niezwykle popularne w pomieszczeniach komercyjnych, medycznych, szkolnych, a nawet przemysłowych.

Wykładziny PCV są stosunkowo tanie a do tego bardzo wytrzymałe, odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Jednak podobnie jak inne materiały nie są niezniszczalne. Podłogi PCV wymagają pielęgnacji i czyszczenia po to, aby zachowały jak najdłużej swój idealny wizualny wygląd.

Proces ten fachowo nazywa się polimeryzacją PCV. I chociaż każdy może z łatwością doczyszczać i zabezpieczać polimerami wykładziny PCV czy linoleum, niewiele osób ma dostęp do specjalnych środków czyszczących, sprzętu i narzędzi do regularnego czyszczenia na dużą skalę. I tutaj pojawiamy się my.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług polimeryzcji wykładzin PCV i linoleum? Dobrze doczyszczona i zabezpieczona wykładzina PCV raz, że jest bezpieczna dla korzystających, a dwa prezentuje się świetnie, jest ozdobą każdego wnętrza.

Proces doczyszczania (fachowo nazywany stripowaniem), czyli zdzierania starej powłoki polimerowej i nakładania nowej jest nie tylko pracochłonny – wymaga dobrania odpowiednich środków czyszczących, zabezpieczających i sprzętu. Nie wspominając już o cierpliwości, precyzji i przede wszystkim wiedzy i doświadczeniu, wymaganych niezbędnych do wykonywania stripowania i polimeryzacji. A co zrobić, jak postępować, aby dopiero co nałożona powłoka polimerowa zachowała jak najdłużej swój początkowy, idealny wygląd?

Usługa, którą świadczymy nie tylko samo zerwanie starego i nałożenie nowego polimeru. To przede wszystkim edukacja i dzielenie się widzą. Powiemy Ci jak okresowo regenerować i uzupełniać polimer, przeszkolimy Cię z technik czyszczenia i pielęgnacji polimeru. Pokażmy Ci, jakich środków używać do codziennego mycia a jakich unikać jak ognia.