Czyszczenie kostki brukowej

mycie-kostki-brukowej-foto

Wielu ludzi myśli, że wyczyszczenie kostki brukowej top bardzo prosta sprawa – wystarczy myjka typu Karcher zakupiona w Castoramie, Obi czy innym sklepie, trochę wolnego czasu i tyle samu zapału. Nic bardziej mylnego.

Ile już realizowaliśmy zleceń, gdzie klienci na początku sami próbowali doczyścić swoją kostkę. Niestety, po wielu godzinach ciężkiej i „brudnej” pracy nie uzyskiwali oni efektu, na który liczyli. Kostka brukowała oczywiście była nieco czystsza, ale do spodziewanego efektu pozostawała jeszcze daleka droga.

Oto kilka różnic, które naszym zdaniem pokazują, jak ważne jest korzystanie z profesjonalnej firmy zajmującej się myciem kostki brukowej. Przede wszystkim sprzęt – on tutaj odgrywa kluczową i najważniejszą rolę. Korzystanie z marketowych myjek ciśnieniowych nie zapewni odpowiedniego doczyszczenia kostki brukowej i nie ma znaczenia czy jest ona bardzo, czy tylko lekko zabrudzona. Mycie „domową myjką ciśnieniową” wyczyści naszą kostkę, ale jedynie powierzchniowo, nie dogłębnie. A dlaczego? Ze względu na parametry.

Myki domowe mają wąski strumień podawania wody (niski przepływ wody) oraz nie są wystarczająco mocne, aby osiągnąć optymalne rezultaty czyszczenia.

Profesjonalny proces czyszczenia polega na zastosowaniu wody pod znacznym ciśnieniem przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i produktów w celu usunięcia brudu, mchu, czarnych plam, porostów, wycieków oleju i rdzy z mebli w ułamku czasu.