Maszynowe czyszczenie posadzek

mycie-maszynowe-foto

Aby zapobiegać uszkadzaniu podłóg twardych, należy pamiętać o ich okresowym doczyszczaniu i zabezpieczaniu.

Takie czynności pozwolą nie tylko na wydłużenie ich żywotności, ale wpłyną również na poprawę ich wizualnego wyglądu. Czyszczenie, konserwacja i zabezpieczanie podłóg twardych nie należy do zadań prostych. W pracy tej niezbędna jest wiedza i doświadczenie.

Istnieje wiele różnych rodzajów podłóg twardych i od razu nasuwa się pytanie: czym to czyścić, żeby doczyścić, ale nie uszkodzić?

Niektóre rodzaje podłóg należy czyścić na sucho, inne na półmokro a jeszcze inne na mokro. Są typy posadzek odporne na działanie agresywnych środków chemicznych, podczas gdy niektóre podłogi należy poddawać działaniu jedynie łagodnych środków czyszczących. Niewłaściwe czyszczenie może spowodować zmatowienie niektórych posadzek, zdarcie powłoki ochronnej czy też pozostawienie filmu lub osadu.

Nic więc dziwnego, że maszynowe czyszczenie posadzek nie należy do zadań prostych. Ja wiem, jak to robić, posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie. Razem ze swoją ekipą przywrócimy pierwotny blask i wygląd twojej posadzce. Czyścimy posadzki wykonane z gresu, betonu, lastryko, granitu, marmuru, pcv. Czyścimy posadzki żywiczne i epoksydowe.